SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Fotobudka 360

Kamera obrotowa na Twoją imprezę

Fotobudka 360

Z nami wspólne filmy będą jeszcze piękniejsze i łatwiejsze.

Fotobudka 360 to atrakcja niezwykła i doskonała na każdą okazję – niezależnie od tego, czy jest to duże przyjęcie czy bardziej kameralne spotkanie. Możesz mieć pewność, że ta nasza magiczna Fotobudka 360 zapewni niepowtarzalną rozrywkę na na weselach, studniówkach, festiwalach, a także podczas urodzin, komunii, chrzcin czy imprez firmowych i integracyjnych. Jej obecność na imprezie gwarantuje niezapomniane wspomnienia, które będą towarzyszyć Twoim gościom przez długi czas.

Kiedy Fotobudka 360 pojawia się na imprezie, natychmiast budzi zainteresowanie i ciekawość wszystkich uczestników. To jedna z takich chwil, gdy każdy chce doświadczyć magii tego wyjątkowego urządzenia. Przez moment zatrzymujemy czas i bawimy się w pełnych 360 stopniach, uwieczniając te niezapomniane chwile na atrakcyjnych klipach.

Jak to działa?

  • zacznijmy od wyboru przyciągających wzrok rekwizytów,
  • wchodzimy na specjalną platformę, podest mieści do 4 osób,
  • uruchamiamy ramię i odliczamy od 5 w dół, wtedy zaczyna się czas na taniec, zabawę i wygłupy przed obiektywem, w towarzystwie baniek mydlanych, wystrzałów konfetti lub pieniędzy,
  • po kilkunastu sekundach możemy już zejść z platformy, bo film jest gotowy. Fotobudka 360° wykorzystuje efekt przyśpieszenia, zwolnionego tempa, bumerangu, a wszystko to uzupełnia tło muzyczne,
  • następnie film jest gotowy do udostępnienia poprzez QR Code, AirDrop , SMS czy e-maila, a Wy możecie udostępniać komu tylko chcecie.

Nagrany materiał można spersonalizować poprzez nadanie efektów, ramek, podkładu dźwiękowego lub logo Twojej firmy.

Nasze realizacje

Pakiet Standard

Dostępność przez 2 godziny

W pakiecie: nielimitowana liczba filmów, personalizacja, dmuchana ścianka, czerwony dywan, słupki odgradzające z profesjonalnym oświetleniem LED, opieka asystenta, galeria internetowa, dojazd do 50 km, tuby z konfetti 3 sztuki, zimne ognie 10 sztuk, bańki mydlane.

999zł

Pakiet Premium

Dostępność przez 3 godziny

W pakiecie: nielimitowana liczba filmów, personalizacja, dmuchana ścianka, czerwony dywan, słupki odgradzające z profesjonalnym oświetleniem LED, opieka asystenta, galeria internetowa, dojazd do 70 km, tuby z konfetti 5 sztuk, zimne ognie 10 sztuk, bańki mydlane.

1399zł

Pakiet Gold

Dostępność przez 4 godziny

W pakiecie: nielimitowana liczba filmów, personalizacja, dmuchana ścianka, czerwony dywan, słupki odgradzające z profesjonalnym oświetleniem LED, opieka asystenta, galeria internetowa, dojazd do 70 km, tuby z konfetti 10 sztuk, zimne ognie 10 sztuk, bańki mydlane.

1799zł

Dodatkowo płatne

  • każda godzina ponad czas przewidziany w ramach wybranego pakietu – 400 zł,
  • dodatkowe konfetti – 10 zł sztuka,
  • dojazd powyżej km podanych w pakiecie będzie ustalany indywidualnie.

Fotobudka 360 – Wynajem Śląsk i Okolice

Razem z firmą Weselne Atrakcje możesz wejść na zupełnie nowy poziom rozrywki i cieszyć się się chwilami, których nigdy nie zapomnisz – a to wszystko dzięki wyjątkowej ofercie na wynajem Fotobudki 360° oferowany na terenie Śląska i nie tylko. Spraw, żeby Twoje przyjęcie okolicznościowe, czy impreza firmowa nie były kolejnymi standardowymi imprezami, z banalnymi i oklepanymi atrakcjami. Zapewnij swoim bliskim i gościom rozrywkę która dostarczy całej masy zabawy, pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil.

Oferowana przez nas przygoda w 360 stopniach sprawi, że będziesz cieszyć się wspaniałymi nagraniami i klipami wideo, a wszystko to dzięki innowacyjnej platformie, która może wywołać wręcz magiczne efekty, przekraczające granice Twojej wyobraźni.

W trakcie zabawy będziesz mógł wypróbować różne efekty, takie jak na przykład przyspieszenie, zwolnione tempo lub bumerang. Dodatkowo w naszych pakietach znajdują się dodatki takie jak bańki mydlane, eksplozje konfetti i inne wyjątkowe gadżety oraz atrakcje, dzięki którym zarejestrowany materiał będzie wyglądał jeszcze lepiej.

Ale to jeszcze nie koniec zalet naszej Fotobudki. Jesteśmy gotowi uczynić Twoje doświadczenie jeszcze bardziej osobistym – dzięki opcji personalizacji. Każdy klip nakręcony naszą Fotobudką 360 już sam w sobie jest z pewnością wyjątkowy, ale możemy pójść jeszcze o krok dalej – dajemy Ci wyjątkową możliwość personalizacji materiału poprzez dodanie indywidualnych klatek, efektów, a nawet logo Twojej firmy.

Pewnie w tym momencie zastanawiasz się co możesz zrobić z otrzymanym z Fotobudki materiałem wideo? Odpowiedź jest prosta – przekaż dalej – na Instagramie, Facebooku lub gdziekolwiek tylko chcesz. Skorzystaj z naszych opcji udostępniania za pomocą kodu QR, AirDrop, SMS-a lub e-maila i udostępniaj swoje wyjątkowe wideo bliskim, rodzinie i zajomym.

Warto zaznaczyć, że nasza Fotobudka doskonale sprawdza się wraz z innymi atrakcjami z naszej oferty, takimi jak na przykład Fotolustro, czy Dmuchańce dla dzieci. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko już teraz razem z nami zorganizuj swoją wymarzoną imprezę z mnóstwem atrakcji, które zapadną w pamięć na zawsze.

 

Back To TopBack To Top