SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Fotolustro

Magiczne Lustro lub Selfie Mirror

Fotolustro

Fotolustro

Robienie wspólnych zdjęć nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze!

Ta niesamowita atrakcja świetnie nadaje się na każdą okazję. Zarówno na duże imprezy jak i na mniejsze przyjęcia. Doskonale sprawdzi się na weselach, studniówkach, festiwalach jak również na urodzinach, komuniach, chrzcinach czy na imprezach firmowych lub integracyjnych. Gdy tylko pojawia się fotolustro od razu budzi ono zainteresowanie uczestników imprezy.

Lustro zachęca gości do zrobienia sobie interaktywnego “selfie”. Wyświetla kolorowe animacje i daje wskazówki głosowe. Po wykonaniu zdjęcia pozostaje je tylko podpisać i niezapomniana pamiątka jest gotowa!

Korzystanie z fotolustra jest bajecznie proste – zapozuj, uśmiechnij się, dotknij i podpisz palcem na ekranie swoje zdjęcie. Ciesz się wysokiej jakości wydrukiem w kilka sekund!

Chcesz upiększyć zdjęcie? Ulepszyć efekt? Oczywiście jest to możliwe. Możesz dodać napis lub obrazek jaki tylko chcesz. Możesz wstawić logo swojej firmy. Do sesji przed fotolustrem zapewniamy oczywiście szeroki wybór gadżetów. Różnego rodzaju nakrycia głowy, maski, dodatki (okulary, muszki, uszy). Dysponujemy również tłami na każdą okazję (srebrna ściana, zamek księżniczki, Just Maried). Na Twoje życzenie możemy zamówić dla Ciebie tło jakie tylko chcesz.

Jak to działa?

Najnowsza technologia dostępna już dziś!

Magiczne Lustro składa się z 65-calowego panelu dotykowego znajdującego się na całej powierzchni lustra, podświetlonego kolorowymi światłami LED zamieszczonymi w srebrnej ramie. Integracyjną częścią fotolustra jest drukarka termosublimacyjna.  Całość prezentuje się znakomicie, przykuwa uwagę gości i zachęca do wspólnej zabawy.

Samodzielnie wykonane zdjęcia możemy wydrukować natychmiast po zrobieniu w formie klasycznych pasków 5x15cm lub w formacie pocztówki 10x15cm. Lustro zawiera około 150 animacji i 450 ramek tematycznych (szablonów wydruku). Każda animacja zawiera profesjonalnego lektora. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Selfie Mirror

Pakiet MINI

Dostępność przez 1 godzinę

W pakiecie: nielimitowana liczba zdjęć, personalizacja, gadżety, podpis na zdjęciach, tło do wyboru, czerwony dywan,  srebrne słupki, opieka asystenta podczas sesji, galeria internetowa, dojazd do 50 km.

499zł

Pakiet STANDARD

Dostępność przez 2 godziny

W pakiecie: nielimitowana liczba zdjęć, personalizacja, gadżety, podpis na zdjęciach, tło do wyboru, czerwony dywan, srebrne słupki, opieka asystenta podczas sesji, galeria internetowa, dojazd do 50 km, pendrive z wykonanymi zdjęciami.

749zł

Pakiet PREMIUM

Dostępność przez 3 godziny

W pakiecie: nielimitowana liczba zdjęć, personalizacja, gadżety, podpis na zdjęciach, tło do wyboru lub ścianka Led, czerwony dywan, srebrne słupki, opieka asystenta podczas sesji, galeria internetowa, dojazd do 50 km, pendrive z wykonanymi zdjęciami, księga gości.

999zł

Pakiet PLATINUM

Dostępność przez 4 godziny

W pakiecie: nielimitowana liczba zdjęć, personalizacja, gadżety, podpis na zdjęciach, tło do wyboru lub ścianka Led, czerwony dywan, srebrne słupki, opieka asystenta podczas sesji, galeria internetowa, dojazd do 50 km, pendrive z wykonanymi zdjęciami, księga gości, napis „LOVE” lub duże czerwone „SERCE”.

1299zł

Pakiet GOLD

Dostępność przez 4 godziny

W pakiecie: nielimitowana liczba zdjęć, personalizacja, gadżety, podpis na zdjęciach, tło do wyboru lub ścianka Led, czerwony dywan, srebrne słupki, opieka asystenta podczas sesji, galeria internetowa, dojazd do 50 km, pendrive z wykonanymi zdjęciami, księga gości, napis „LOVE” lub duże czerwone „SERCE”, wytwornica ciężkiego dymu.

1599zł

Dodatkowa godzina

Każda godzina ponad czas przewidziany w ramach wybranego pakietu
200zł
Back To TopBack To Top